Oferta

Nasza firma projektuje i wykonuje kominki Nowoczesne, Rustykalne, Portalowe, i inne nietypowe zabudowy.
Posiadamy ogromny wybór kamienia naturalnego marmuru, granitu, piaskowca, spieków kwarcowych i innych materiałów które nadadzą piękna dla Państwa kominka.
Każde zlecenie wykonujemy indywidualnie mamy na uwadze to, że realizujemy je dla naszych Klientów a ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy otwarci na proponowane przez Państwa rozwiązania oraz wszelkie uwagi i życzenia.
Zawsze rzetelnie doradzimy, czy dany projekt jest z technicznego punktu widzenia możliwy do realizacji oraz podpowiemy, w jaki sposób można go ulepszyć.
Zapraszamy do obejrzenia galerii z naszymi realizacjami.

Bez względu na rodzaj wykończenia, wszystkie nasze realizacje cechują się estetyką i wysoką jakością wykonania. Korzystając z naszych usługi, możecie Państwo być pewni, że Wasz kominek będzie synonimem elegancji i wyjątkowego stylu Państwa domu. Do tej pory wykonaliśmy tysiące kominków, które uatrakcyjniły wnętrza domów, biur i innych obiektów znajdujących się nie tylko na terenie Polski ale także w innych Krajach Europejskich, gdzie również doceniło nas bardzo wielu klientów do których w przyjemnością wracamy i dbamy o piękno ich wnętrz!

Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia i wiedzy. Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa kominek Waszych marzeń.

Jesteśmy dystrybutorami najwyższej jakości wkładów kominkowych renomowanych marek na których pracujemy od lat i które są godne polecenia w przeciwieństwie do "marketowych" wkładów które potrafią wypalić się po kilku sezonach.

- Spartherm
- Arysto
- Romotop
- Kobok


Wykonujemy także:
-blaty kuchenne
-blaty łazienkowe
-parapety
-schody, tarasy, elewacje
-elementy sakralne, ołtarze
-indywidualne projekty